HAYRAT KURAN OKUYAN KALEM, KURAN KALEMİ, KALEM KURAN

,MUKABELE KALEMİ, HATİM KALEMİ, BİRÇOK HAFIZ KALEM KURANDAKuran Kalemi, Kalem Kuran, Hatim Kalemi, Mukabele Kalemi

V3 Kalemler için Kelime Kelime İbrahim Muhammedi Güncellemesi

Not: Güncelleme işlemine başlamak için bilgisayarınızda sıkıştırılmış dosyaları açan winrar ya da winzip programı yüklü olmalıdır. Yüklü değil ise yüklemelisiniz. Yüklü olup olmadığını bilmiyorsanız tekrar yüklemenizin bir zararı olmayacağı için tekrar yükleyiniz. Programın 40 günlük deneme sürümünü indirmek için burayı tıklayınız.

Öncelikle güncelleme yapacağınız Kelime Kelime İbrahim Muhammedi dosyasını aşağıdan indirin. (İndirme hızınıza göre biraz uzun sürebilir)

Kelime Kelime İbrahim Muhammedi Dosyası

İndirdiğiniz rar dosyası üzerinde sağ tıklayarak Klasöre Çıkart seçeneğini seçiniz. Kelime-Kelime isimli klasörümüz dışarıya çıkacaktır.

Şimdi Kalem Kur'ânınızı kablosunu takmak suretiyle bilgisayarınıza bağlayınız ve Bilgisayarıma giriniz. Yeni bir Çıkarılabilir Disk olduğunu göreceksiniz. ( Windows 7 ve 8 de otomatik olarak açılabilir. )

Burada SOUND adındaki klasöre çift tıklayınız.

Şimdi indirdiğimiz Kelime-Kelime isimli klasörü açın ve içerisindeki dosyaya sağ tıklayarak kopyalayın ve bir üst maddede açtığımız SOUND adındaki dosyanın içerisinde boş bir yere sağ tıklayarak yapıştırın ve yapıştırma işlemi tamamlanana kadar hiçbir şey yapmayınız. Bu işlem bilgisayarınızın hızana göre biraz uzun sürebilir.

Güncelleme işlemi tamamlandı ve Kelime Kelime İbrahim Muhammedi güncellenmiş oldu.